KONST / Litografier / Färglitografi 13228068
*
nr 1322 8068
Claude Weisbuch
(f. 1927)
Färglitografi, Signerad, numrerad 243/360. Motivet: 53x76 cm
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 27 april 2020
kl 19:35:57
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
21/4 22:44:19
1
Vinnande bud
27/4 19:21:29
2
150 kr
27/4 19:21:29
1
200 kr (Budbetjänt)
27/4 19:23:54
2
250 kr
27/4 19:23:54
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: claude weisbuch färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44
-
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:51
-
8103 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. PT upplaga..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:32
-
8101 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:31
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:12
*
Claude Weisbuch
Läs om budbetjänten
nr 1322 8068
Claude Weisbuch
(f. 1927)
Färglitografi, Signerad, numrerad 243/360. Motivet: 53x76 cm
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 300 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 27 april 2020 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 21/4 22:44:19 | 1 | Vinnande bud |
| 27/4 19:21:29 | 2 | 150 kr |
| 27/4 19:21:29 | 1 | 200 kr (Budbetjänt) |
| 27/4 19:23:54 | 2 | 250 kr |
| 27/4 19:23:54 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: claude weisbuch färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44 -
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:51 -
8103 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. PT upplaga..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:32
-
8101 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:31 -
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:43 -
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:12



